КАД СРБИНУ ПУКНЕ ФИЛМ: Александар Митровић гледао шта му све раде на мечу са Шпанцима, па решио утакмицу у свом стилу (ВИДЕО)

31. 07. 2022. у 18:14

АЛЕКСАНДАР Митровић је, припремајући се за велики повратак у Премијер лигу, наставио да терорише супарничке голмане.

Tanjug/AP

Фудбалери Фулама су прошле недеље одиграли припремну утакмицу против португалског Ешторила, а српски голгетер постигао је два поготка за само пет минута. Снимке тих Митровићевих голова редакција "Новости" вам је већ приредила и можете да их видите у посебној вести, а овога пута о наставку серије.

Јер, другог дана викенда Митровић је опет био стрелац, и то против Виљареала.

Истина, није баш овај меч деловао идеално по српског аса, јер му се заиста свашта дешавало.

Од нимало безазлених прекршаја ривала из шпанске Примере, преко погађања пречке...

... до тога да га је супарнички голман Руљи оптужио за неспортски фаул, иако га члан "орлова" уопште није ни дотакао:

На све то надовезала се чињеница да је "жута подморница" водила против Фулама од 35. минута, лепим голом Пареха..

... па је напетост расла како се утакмица ближила крају, а онда је "Митар" узео све у своје руке.

Испратио је акцију саиграча у 86. минуту на идеалан начин и, у сопственом стилу, с руба петерца, матирао аргентинског голмана Руљија за коначних 1:1.

Подсетимо, тим са "Крејвен котиџа", за који и игра наш рекордер по броју репрезентативних голова, свој први меч у новој сезони фудбала на острву одиграће против вицешампиона Енглеске - Ливерпула.

Та утакмица на програму је наредне суботе, 6. августа, од 13.30, а Митровић и саиграчи ће бити домаћини Црвенима с "Енфилда".

БОНУС ВИДЕО - ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...