КАКАВ ГОЛ, СТРАШАН ГОЛ! Маказице бившег играча Звезде о којима бруји Европа (ВИДЕО)

20. 07. 2022. у 22:35

ЕКИПА Дунајске стреде стигла је до тријумфа на гостујућем терену против Викингура, резултатом 2:0 у првом мечу другог кола квалификација за Лигу конференција.

Херој словачког тима поново је био Никола Крстовић, бивши нападач Црвене звезде одакле је стигао за пола милиона евра, потврдио је у каквој се форми налази.

Његов тим је од почетка ивршио велики притисак на немоћни Викингур, а већ у осмом минуту, Крстовић је одлично захватио лопту после центаршута Блекмена и маказицама матирао противничког голмана.

Гол за шпице, "лепотица" каква се ретко виђа и засигурно, најлепши гол Црногорца у досадашњем току каријере.

Тим поготком је трасирао пут ка победи своје екипе, а предност је дуплирао Андрејс Циганикс девет минута пре краја.

Дунајска стреда је таконаправила велики корак ка пласману у наредну рунду квалификација с тим да их тамо чека знатно тежи задатак. Ривал ће им бити победник меча између Сабуртала из Тбилисија и румунског ФЦСБ-а.

У осталим мечевима квалификација Лиге конференција Ботев Пловдив и АПОЕЛ су одиграли без голова.