НОВЕ ГЛАВОБОЉЕ ЗА ПИКСИЈА: Србија без једног од најбољих у Шведској

06. 06. 2022. у 10:19

Након победа над Словенијом (4:1) у Београду, Србију чека утакмица против Шведске, која је на програму у четвртак од 20 сати и 45 минута у Стокхолму.

Ипак, за тај дуел селектор Драган Стојковић Пикси неће моћи да рачуна на најбољег голгетера у историји наше селекције Александра Митровића.

Нападач Фулама је зарадио суспензију, јер је најпре на утакмици против Норвешке добио жути картон, да би му се исто догодило и синоћ на "Маракани" у дуелу против Словеније. Занимљиво, Митровић је жути картон добио тик пред гол, који је постигао у 24. минуту за вођство Србије 1:0, што је био његов 45. погодак у дресу "орлова".

Подсетимо и да је Србија овај циклус Лиге нација почела без Душана Влаховића, који је повређен, док су сада од класичних нападача селектору Стојковићу на располагању Ђорђе Јовановић и Лука Јовић, који је против Словеније постигао гол, те тако прекинуо голгетерски пост.

БОНУС ВИДЕО: Празне трибине на премијери Србије у Лиги нација

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01