МАЕСТРАЛИ ЛЕО МЕСИ: Аргентина разбила Естонију, фудбалер ПСЖ-а се играо са противником

Ч. В.

05. 06. 2022. у 22:16

ЛИОНЕЛ Меси је показао зашто је један од најбољих фудбалера свих времена. Аргентина је прегазила Естонију у пријатељској утакмици са 5:0, а фудбалер ПСЖ-а је сам донео тријумф "гаучосима".

Када му се игра и када то хоће мајстор из Росарија може да уради шта год пожели. Естонија је то осетила на својој кожи, пошто је Меси био стрелац свих пет голова.

Можда вечерашњи ривал Аргентине није фудбалска велесила, но никоме није лако дати пет погодака. Један од најбољих играча свих времена је у томе успео и показао колико воли да игра за националну селекцију.

Меси се у првом полувремену два пута уписао у стрелце. Урадио је то у 9. и 45. минуту. У наставку утакмице је још три пута успео да натера Игонена да вади лопту из мреже. Редом је погађао у 47, 71. и 76. минуту.

Овакве партије бившег играча Барселоне и свих изабраника Лионела Скалоније могу да радује навијаче Аргентине пред Светско првенство које ће се одржати у Катару од 21. новембра до 18. децембра.

БОНУС ВИДЕО: Разочаравајуће празне трибине на премијери Србије у лиги нација