СРБИН МАТИРАО ХРВАТЕ, ПА СЕ ПРЕКРСТИО: Аустрија славила усред Хрватске, Данци савладали Француску (ВИДЕО)

03. 06. 2022. у 22:44

АУСТРИЈА је убедљиво савладала Хрватску 0:3 на стадиону Градски врт у Осијеку.

Голман Хрватске није имао ни промил шансе да заустави ударац Србина који наступа за Аустрију, а који се недуго после гола три пута прекрстио и пољубио руку током славља.

Захваљујући нападачу Болоње Марку Арнаутовићу, фудбалска репрезентација Аустрије водила је 1:0 против Хрватске на полувремену утакмице Лиге нација!

Арнаутовић је у 41. минуту извео праву мало мајсторију, узео је лопту на неких 30 метара од гола Ивице Ивушића, кренуо ка њему и маестрално завршио акцију.

Коначан резултат у наставку поставили су Грегорсч у 54. минуту и Сабицер у 57.

Француска је поражена од Данске на домаћем терену. Једини гол за "петлове" постигао је Бензема у 51. минуту, а Корнелијус је у 68. изједначио, а у 89. донео победу гостима.

Белгија је савладала Холандију 1:4. Бергвин је у 40. минуту "лалама" донео вођство, у 51. минуту Депај је увећао предност, а у 66. минуту постигао је и четврти гол, четири минута раније Дамфрис се такође уписао у стрелце. Једини гол за домаћина постигао је Батшуај у трећем минуту надокнаде

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама