ДЕЛИЈЕ ПРОЗИВАЛИ АЛЕКСАНДРА СТАНОЈЕВИЋА: Уз Констрактину песму му послали поруку

Ч. В.

26. 05. 2022. у 19:03

ЦРВЕНА звезда и Партизан играју у финалу Купа Србије на Маракани. На полувремену је резултат 1:0.

Домаћин утакмице је Маракана, стога има доста више навијача црвено-белих, који су искористили прилику да "ударе" по Александру Станојевићу.

На северу се могла видети парола посвећена тренеру Александру Станојевићу. Његова фотографија, пратила је трнаспарент са стиховима песме уметнице Констракта, која је наступала на Евровизији ове године.

- Тренер мора бити здрав - писало је на транспаренту.

Подсетимо, Звезда је у 26. минуту дошла до предности преко Александра Катаија који је постигао сјајан гол.

Иначе, вечити дерби у финалу Купа Србије можете да пратите уживо на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: Селектор Драган Стојковић Пикси стигао на "Маракану" пред Куп Србије