НОВИ ПАЗАР КАО РАДНИЧКИ: Изабраници Томислава Сивића начинили важан корак ка опстанку у Суперлиги

Ч. В.

25. 05. 2022. у 21:22

НОВИ Пазар победио је ИМТ у првој утакмици баража за Суперлигу Србије са 3:1. Овај дуел одигран је на стадиону Чукаричког на Бановом брду.

Изабраници Томислава Сивића су славили идентичним резултатом као и Раднички против Железничара, па је све извесније да ће Нови Пазар и тим из Крагујевца и наредне сезоне бити део најелитнијег ранга српског фудбала.

Кренуло је отворено на обе стране, а за госте је идеално почело. Играо се 6. минут када је Бојан Чечарић погодио мрежу домаће екипе.

Ипак, ИМТ је играо храбро, па је за такав приступ награђен у 39. минуту када је Владимир Лучић донео поравнање резултата.

Када су сви очекивали да неће бити више голова у првом полувремену десило се супротно. У 45. минуту Слободан Рубежић је успео да врати предност Новом Пазару.

Друго полувреме обележио је још један погодак, а он је био дело Бојице Никчевића који је на тај начин ставио тачку на овај сусрет.

Реванш меч који се игра у Новом Пазару на програму је у недељу од 18.30.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде на улицама Београда славили титулу