ПРВИ КОРАК "ОРЛИЋА" НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ У ФУДБАЛУ: Србија у последњи час извукла реми против Белгије

17. 05. 2022. у 19:06

КАДЕТСКА фудбалска репрезентација Србије одиграла је 1:1 против Белгије на старту Европског првенства које се игра у Израелу.

ПРВИ КОРАК ОРЛИЋА НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ У ФУДБАЛУ: Србија у последњи час извукла реми против Белгије

Изабраници Радована Кирвокапића су били бољи ривал и стиче се утисак да су заслужили да тријмфују. Ипак, "орлићи" морају бити задовољни бодом ако се погледа када су постигли гол.

Урадио је то у 88. минуту Јован Милошевић који је био прецизан са беле тачке. Ривал је до предности стигао у 17. минуту преко Идумо Музамбоа.

Неколико добрих прилика за Србију су пропустили Војин Серафимовић, Јован Шљивић и стрелац гола Милошевић.

Ипак, наша селекција на крају није успела да упише победу, али прилика за то биће у петак 20. маја када се "орлићи" састају са Турском. Четврта екипа у групи је Шпанија.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45