ЈОШ БОД И СКУДЕТО: Милан срушио Аталанту, навијачи ово чекају више од деценије (ВИДЕО)

15. 05. 2022. у 20:17

ФУДБАЛЕРИ Милана победили су Аталанту са 2:0 у 37. колу Серије А и један бод им недостаје да освоје титулу.

Навијачи "росонера" на Скудето чекају још од сезоне 2010/2011 и чини се да је дошло време да се сви који воле овај клуб радују, а да би се то десило потребно је да не изгуби у послдењем колу од Сасуола на "Сан Сиру."

Рачуне Милану би могао да помрси градски ривал и актуелни шампион Интер. "Неразури" ове суботе од 20.45 гостују Каљарију, док у последњој рунди дочекују Сампдорију.

Што се тиче меча против Аталанте, изабраници Стефана Пиолија су откључали браву ривала у 56. минуту када је Рафаел Леао соло акцију окончао одарцем за који Хуан Мусо није имао решење.

Коначан резултат утакмице поставио је Тео Ернандез у 75. минуту. Леви бек Милана је одлично шутирао са ивице шеснаестерца и погодио.

"Росонери" сада имају 83 бода, пет више од Интера, али и меч више.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...