СТРАШАН 150. "ДЕРБИ СУНЦА": Мурињо слави 91. минут, Рома уздрмала Наполи док се спремала фешта (ВИДЕО)

18. 04. 2022. у 21:26

ФУДБАЛЕРИ Наполија и Роме одиграли су изузетно узбудљив првенствени дуел, веома важан за обе екипе.

СТРАШАН 150. ДЕРБИ СУНЦА: Мурињо слави 91. минут, Рома уздрмала Наполи док се спремала фешта (ВИДЕО)

"Дерби Сунца", 150. по реду, завршен је без победника (1:1), а гости из главног града Италије су у судијској надокнади времена изборили реми.

Наполи је рано повео, јер је у седмом минуту Ибањез с леђа оборио Лозана, скрививши тако пенал у корист домаћих који је реализовао Лоренцо Инсиње, иако је голман Руи Патрисио "прочитао" где ће лопта ићи.

А након што је Рома пробала да се брзо "врати у живот", као када је лопта погодила пречкупосле шута Пелегринија и одбитка од Осимхена, ипак се чинило да и та, и њена потоња иницијатива, неће донети бољи резултат од тада актуелног, јер лопта "није хтела" у мрежу.

Бар док на ред није дошао други минут судијске надокнаде времена.

Прелепу акцију Роме асистенцијом је почео да приводи крају Тами Абрахам, када је додао лопту иза себе Стефану Ел Шаравију, а овај неодбрањиво погодио доњи угао гола за коначних 1:1.

Трећепласирани Наполи је овим ремијем дошао до 67 бодова, те сада има четири мање од водећег Милана, док је Рома остала пета, позицију ниже од оне која води у Лигу шампиона, а од ње је дели пет бодова, колико има четвртопласирани Јувентус.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39