ВЛАХОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: Србин донео бод Јувентусу против Болоње (ВИДЕО)

16. 04. 2022. у 20:49

НАСТАВЉА Душан Влаховић да решета мреже у Серији А. Српски нападач је донео бод Јувентусу против Болоње (1:1) у 33. колу.

Сви су на стадиону већ видели како гости носе три бода кући, али стрелац 23 првенствена гола је у петом минуту надокнаде ударцем главом погодио мрежу ривала.

Јувентус није успео да материјализује бројчану предност на терену, пошто је Болоња од 84. минута играла са два играча мање због црвених картона која су добили Сумаро и Медел.

Ипак, Влаховић је успео да спасе "стару даму" пораза. Гости на крају нису сачували вођство до којег су дошли у 52. минуту преко Марка Арнаутовића.

Клуб из Торина после овог меча има 63 бода и налази се на четвром месту на табели, док је Болоња 13. са 38 бодова.

БОНУС ВИДЕО: МИЛИЈАРДЕ У ИГРИ: Србин међу десет највреднијих фудбалера на свету

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: Плави талас има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: ''Плави талас'' има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

УКОЛИКО данас остану непоражени против Ал Вехде у последњем колу Професионал лиге (20.00), фудбалери Ал Хилала ће освојити титулу без иједног пораза.

27. 05. 2024. у 14:12 >> 14:12

СВЕТ ОСТАО ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Александер Зверев прво урадио када је победио Рафаела Надала на Ролан Гаросу

Рафаел Надал је изгубио већ у 1. колу Ролан Гароса, гренд слема који је остварао рекордних 14 пута, а онда се, пре његовог обраћања, десила једна емотивна сцена.

27. 05. 2024. у 18:57