САША НЕЋЕ ДА ЖАЛИ ЗА ЧУКОМ: Илић пред интернационалним ангажманом?

ДОСКОРАШЊИ тренер Чукаричког Саша Илић могао би ускоро да се пресели у Бугарску.

САША НЕЋЕ ДА ЖАЛИ ЗА ЧУКОМ: Илић пред интернационалним ангажманом?

Фото: М.Вукадиновић

Како преносе тамошњи медији, досадашњи тренер ЦСКА из Софије Стојчо Младенов поднео је оставку упркос победи у првом мечу полуфинала Купа Бугарске, а наводно је Саша Илић главни кандидат да га на клупи замени.

Славио је тим из Софије против Левског 2:0, али је Младенов ипак поднео оставку.

- Могу да останем у клубу само ако ће ми бити дозвољено да учествујем у одлукама о појачањима. Од децембра прошле године нисам разговарао са власником клуба Гришом Ганчевим. До тада смо имали добар однос, али од тада су се догодиле неке ствари. Није ми било дозвољено да учествујем у доношењу одлука у избору појачања у зимском прелазном року - рекао је пре неколико дана Младенов.

Наводно, Илић је већ у Софији и преговори су у поодмаклој фази.

ЦСКА је после 26 одиграних кола на другом месту на табели са 25 бодова, 12 мање од лидера шампионата Лудогореца и на позицији која води у квалификације за Лигу конференције.

Подсетимо, Илићев Чукарички је ремизирао против Партизана 1:1 на Бановом брду, а Илић је након меча прокоментарисао спорну ситуацију, старт над Рикардом на центру - рекао је тренер Чукаричког да је његов играч заслужио искључење, а то је изазвало лавину коментара и Илића коштало посла.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са триколорима

ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"

ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.

30. 06. 2026. у 06:30

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ТОК КОЈИ НАС ПОВЕЗУЈЕ: Дунав као заједничко природно благо