ГДЕ ГЛЕДАТИ СРБИЈУ? Ко ће преносити мечеве "орлова" против Мађарске и Данске?
СРБИЈА се квалификовала на Светско првенство у Катару, а народ у Србији жељно исчекује да гледа "орлове" у новим мечевима.
Tanjug/AP
Након победе над Португалијом порасла је подршка навијача националном тиму.
Србија креће са "мини припремама" у Старој Пазови, очекују их два пријатељска дуела, против Мађарске у Будимпешти 24. марта и потом 29. против Данске у Копенхагену.
Драган Стојковић је објавио списак играча за наредне мечеве, а на њему нема значајних промена у односу на тим који је тријумфално завршио квалификације.
Јавност у Србији посебно занима ко ће преносити наредне дуеле. С обзиром да је за квалификације власник права била једна кабловска телевизија.
Tanjug/AP
С обзиром да дуго нисмо гледали "орлове" на РТС, навијачи се са правом надају да ће цела Србија моћи да прати важне мечеве пред Мундијал у новембру.
Након што су квалификације завршене послат је сигнал да ће Светско првенство у Катару бити преношено на националном јавном сервису, а остаје да видимо хоће ли се РТС одлучити за пренос наредних пријатељских мечева.
За сада у програмским шемама нигде није најављен ТВ пренос поменуте две утакмице, али би већ сутра одговор на ово питање требало да буде познат.
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)