КЛИНАЦ РАСПАМЕТИО "ГРОБАРЕ": Гол Немање Јовића против Фејенорда (ВИДЕО)

10. 03. 2022. у 19:53

ПАРТИЗАН и Фејенорд састали су се на стадиону у Хумској како би одиграли први меч осмине финала Лиге конференција, а домаћин је по други повео - чим је почело друго полувреме.

КЛИНАЦ РАСПАМЕТИО ГРОБАРЕ: Гол Немање Јовића против Фејенорда (ВИДЕО)

Резервиста Немања Јовић, 19-годишњак који је управо по окончању великог предаха заменио стрелаца првог поготка, Бибраса Натха, већ у 46. минуту уписао се у стрелце.

Тада је Партизану донео вођство од 2:1, натрчавши на одбитак после акције црно-белих п левој страни, а његов ударац био је неодбрањив за голмана екипе из Ротердама:

Меч Партизан - Фејенорд можете уживо да пратите уз пренос на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Фејенорда у Београду

ЂОКОВИЋ ЈЕ ЧУДО! Јачи од две повреде, опасног ривала и скандала - Отписани Новак је у четвртфиналу Ролан Гароса!

ЂОКОВИЋ ЈЕ ЧУДО! Јачи од две повреде, опасног ривала и скандала - "Отписани" Новак је у четвртфиналу Ролан Гароса!

Многи би одустали. Колено је "отишло", ривал био бољи, публика се окренула на његову страну, а и резултат. Уосталом, губите са 1:2 у сетовима, са 2:4 у четвртом и супарник сервира. Да, многи би одустали. Али, Новак Ђоковић није један од многих. Он је прича за себе. И, баш он - све то је пребродио овог понедељка: у мечу у коме нису изостали ни скандали, победио је Франсиска Серундола у пет сетова, 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3 и пласирао се у четвртфинале Ролан Гароса.

03. 06. 2024. у 20:50 >> 20:50