ОГЛАСИО СЕ СУДИЈСКИ ЕКСПЕРТ: Павков је направио фаул, гол Звезде је морао да буде поништен (ВИДЕО)

15. 02. 2022. у 20:38

НА утакмици Црвена звезда - Чукарички у 22. колу Суперлиге Србије ВАР систем није радио 28 минута, а меч су осим три поготка обележиле и судијске грешке.

Судијски експерт Здравко Јокић за ТВ Арена спорт је анализирао спорне моменте са меча који се одиграо на стадиону "Рајко Митић".

Најпре се дотакао водећег поготка на утакмици који је постигао Милан Павков у 16. минуту.

-  Пре водећег гола Црвене звезде постојала су два прекршаја. Прво играча Чукаричког над фудбалером Звезде, а потом и фудбалера Звезде над играчем Чукаричког. Гол који је постигла Звезда судија је требало да поништи. Минаковић је био окренут на другу страну терена... Ово је грешка комплетног судијског тима, сви су заказали. Да је радио ВАР систем гол би био поништен - рекао је Јокић.

Споран тренутак можете да погледате у видеу испод на 0.03.

Уочен је и пропуст главног арбитра да не покаже жути картон везисти Чукаричког Срђану Мијаиловићу приликом једног прекршаја.

- Срђан Мијаиловић заслужио је жути картон за прекршај над Кангом. Судија је донео погрешну одлуку да га не казни за тај старт жутим картоном.

Такође, није свиран прекршај, а самим тим ни показан жути картон Ришаиру Живковићу.

- Очигледан прекршај за жути картон - сматра Здравко Јокић.

Подсетимо, Црвена звезда је победила Чукарички са 3:0, а сутра од 17 сати дочекује Раднички из Ниша у заосталој утакмици осмине финала Купа Србије.

БОНУС ВИДЕО: Изјава Дејана Станковића након утакмице са Чукаричким

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00