ПРОЛЕТЕР СЛАВИО У КРАГУЈЕВЦУ: Лалатовић пао на премијери

12. 02. 2022. у 20:05

ПРВА утакмица на клупи Радничког из Крагујевца и први пораз Ненада Лалатовића.

Пролећна премијера на стадиону "Чика Дача" завршена је победом Пролетера (1:0), па је тако бар после првих 90 минута у редовима Крагујевчана спласнула велика еуфорија изазвана доласком тренера, који је очигледно изнад нивоа тима којим располаже.

Мучили су се домаћи да сломе отпор Новосађана, у добром делу утакмице имали јалову иницијативу, али је голман Никола Перић сјајно отклањао сваку опасност пред својим голом. Гости су са друге стране углавном претили шутевима са дистанце, а у 73. минуту су дочекали прилику да однесу цео плен.

После акције по левој страни уследио је центаршут који је дочекао Огњен Митровић и ударцем левом ногом постигао једини гол на утакмици. Крагујевчани су после првог пролећног пораза остали закуцани за дно суперлигашке табеле.

БОНУС ВИДЕО: Ово је прво од 16 финала

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00