НАВИЈАЧИ БАРСЕЛОНЕ ЧУПАЈУ КОСУ: Од готовог - вересија, и то баш пред судар са Реалом (ВИДЕО)

08. 01. 2022. у 21:30

ДАНИ Алвеш је одиграо први меч у шпанском фудбалском првенству после шест година, али тај повратак, и поред асистенције у дресу Барселоне, није баш упамптио по добру. Ни навијачи Барсе.

Наиме, на гостовању Гранади клуб са Ноу Кампа је водио, и то све до 90. минута, а онда морао да се задовољи само једним бодом.

Алвеш је у 57. минуту асистирао Де Јонгу који је главом донео Ћавијевој екипи предност, али је Барса од 79. играла без искљченог Гавирије, што је домаћину олакшало посао на путу ка клупском рекорду.

Наиме, Гранада је желела да седми узастопни пут остане непоражена у првенству Шпаније, а то је и учинила захваљујући чињеници да је Антонио Пуертас у 89. минуту погодио горњи угао небрањеног дела гола Барселоне и поставио коначних 1:1.

Барселона ће поново на терен у среду, када ће угостити Реал Мадрид у полуфиналу шпанског Супер купа.

На табели Примере, управо Реал води са 47 бодова, Барселона је тек шеста са 32, али и утакмицом мање, док је Гранада 12. са 24.

БОНУС ВИДЕО: Ови асови постају слободни, фудбал више неће бити исти

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00

УКРАЈИНА ПОВЛАЧИ РАДИКАЛНИ ПОТЕЗ: Ово многи нису очекивали, чак су и Руси збуњени пред Олимпијске игре Париз 2024

УКРАЈИНА ПОВЛАЧИ РАДИКАЛНИ ПОТЕЗ: Ово многи нису очекивали, чак су и Руси збуњени пред Олимпијске игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Јер, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уопште нису наивне када се ради о поменутој држави, последња дешавања везана за руске спортисте - помало су изненађујућа. И, тичу се - Украјинаца.

23. 04. 2024. у 15:44