СРБИН НАСТАВИО ФЕНОМЕНАЛАН НИЗ: Филип Костић опет заблистао у Бундеслиги (ВИДЕО)

08. 01. 2022. у 20:49

СРПСКИ фудбалери ових дана бриљирају, а Филип Костић се потрудио за наставак прилично импресивног низа.

У години за нама он је, уз осам голова, остварио чак 27 асистенција, а ове суботе је имао још једну. Истина, није се на крају меча између његовог Ајнтрахта и Борусије Дортмунд радовао, и поред вођства од 2:0.

Филип Костић је, фантастично изведеним слободним ударцем, омогућио Бореу да постигне први гол на мечу и то у 15. минуту, а исти играч је удвостручио предност екипе из Франкфурта девет минута касније.

Међутим, Борусија је у преокренула резултат у другом полувремену.

Губила је са 2:0 све до 71. минута, када је резервиста Торген Азар искористио асистенцију Ерлинга Халанда да преполови заостатак, да би се у завршници десио потпуни бродолом домаћина.

Прво је Џуд Белингем изједначио у 87. минуту, да би у 89. Махмуд Даху однео "цео плен" у Дортмунд својим голом за коначних 2:3.

После овог меча, Ајнтрахт је остао седми на табели Бундеслиге, са 27 бодова, а Борусија се учврстила на другом месту са 37, шест мање од водећег Бајерна.

БОНУС ВИДЕО: Ови асови постају слободни, фудбал више неће бити исти