СУНОВРАТ СВЕТСКОГ ШАМПИОНА: Звезда Манчестера пребачена у најзлогласнији затвор на Острву
БЕНЏАМИН Менди, фудбалер Манчестер ситија, који је оптужен за укупно седам тачака за сексуално злостављање, пребачен је у један од најопаснијих и најбоље чуваних затвора у Енглеској.
EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA
Он је одскоро "становник" затвора Стрејнџвејс, у коме су смештени затвореници категорисани као опасни.
- Менди је премештен јер је његов случај познат. То би могло довести до проблема за његову безбедност и сматрало се да би затворска категорија А могла да буде боље опремљена за решавање било каквог потенцијалног проблема - објашњавају из затвора.
- Стрејнџвејс је један од најстрожих затвора у земљи, али његов други проблем биће број навијача Манчестер јунајтеда који се налазе тамо.
-Ноћима ће вриштати његово име да не би спавао много, поготово што га оптужују за сексуалне злочине - наводи "Сан".
Оптужени за силовање обично нису популарни међу затвореницима.
- Има и много навијача Ситија, али тешко да ће да бране наводног сексуалног преступника - пише "Сан".
Према речима радника овог затвора, затвореници који се тамо налазе проводе око 22 сата дневно затворени у ћелијама, али ни то не гарантује да су потпуно безбедни.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
КАКАВ ПОЧЕТАК 2022. ГОДИНЕ: Пенал, црвени, туча и гол у надокнади! Арсенал се самоубио!
01. 01. 2022. у 15:43
ДРАМА ПОЗНАТОГ ФУДБАЛЕРА: Звезда Манчестер ситија претучена и опљачкана
31. 12. 2021. у 07:39
СВЕТ ЈЕ ЗГРОЖЕН: Фудбалер Манчестер ситија оптужен за још једно силовање!
22. 12. 2021. у 13:54
ЈОРГАНЏИЈЕ БОЉЕ НА СТРАНИ НЕГО КОД КУЋЕ: Бетис редовно постиже голове у Купу Краља
АТЛЕТИКО гостује Бетису учетвртфиналу Купа краља.
05. 02. 2026. у 07:05
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)