НОВОМ ПАЗАРУ НИСУ ПОМОГЛА НИ ДВА ИГРАЧА ВИШЕ: Војводина стигла до бода са деветорицом

18. 12. 2021. у 15:22

НОВИ Пазар и Војводина одмерили су снаге у 21. колу Суперлиге Србије. Победника није било, пошто је меч завршен резултатом 1:1.

Утакмица је лоше почела за Новосађане, пошто су већ после осам минута игре остали са десеторицом на терену. Директан црвени картон добио је Момчило Мркаић након старта с леђа над Зимоњићем.

Домаћин је заиграо доста офанзивније због бројчане предности на терену. Ипак, гости су ти који су први стигли до вођства. Играо се 58. минут када се Бастајић након центаршута са десне стране нашао на правом месту и са петерца погодио мрежу ривала.

Војводина није дуго била у предности, пошто је у 66. Влајковић извео слободњак искоса са леве стране, Вуклиш је лоше интервенисао, а на правом месту се нашао Ратковић који је погодио за 1:1.

Ту није био крај проблемима екипе Славољуба Ђорђевића. Нешковић је у 72. зарадио други жути картон јер је у противничком казненом простору симулирао.

Војводина после овог ремија иде на зимску паузу као четвртопласирана са 30 бодова, док је Нови Пазар 14. са 17 бодова.

Подсетимо, Партизан је јесењи шампион који је победом над Колубаром задржао пет бодова предности у односу на Звезду.

БОНУС ВИДЕО: Изјава Станојевића после утакмице са Колубаром и полусезоне