НОВА СЕЧА СУПЕРЛИГАША: Лозница хит Купа Србије, после Чукаричког елиминисали и Радник

М. Б.

01. 12. 2021. у 21:35

НАСТАВЉА се сеча суперлигаша у Купу Србије, а прави хит масовнијег фудбалског такмичења у нашој земљи је Лозница, која је после Чукаричког у шеснаестини финала, успела да елиминише и Радник савладавши га на његовом терену у Сурдулици 2:1.

Фото архива ВН

Све занимљиво на овој утакмици догодило се у последњих десет минута. Гости су најпре у 80. минуту преко Рајевца стигли до предности, која је дуплирана осам минута касније голом Комарчевића. Све што је Радник успео да уради на овом мечу је почасни гол Миловановића са беле тачке у трећем минуту надокнаде.

Прволигаш је славио против суперлигаша и на Бањици, где је Рад успео да избаци Напредак из Купа Србије голом Ђорића у 19. минуту.

Једини дуел суперлигаша припао је ТСЦ, који је на премијери Жарка Лазетића као новог шефа струке славио против Колубаре 2:1. Домаћин је головима Вукића у 23. и 66. минуту стекао опипљиву предност, да би Ђурановић у 72. минуту вратио неизвесност, што је ипак било недовољно да Лазаревчани до краја стигну до пенал рулета.