КЛОПОВЕ РЕЧИ ОДЗВАЊАЈУ МАНЧЕСТЕРОМ: Тренер Ливерпула хвали новог тренера Јунајтеда

МАНЧЕСТЕР јунајтед добио је новог тренера, на клупу "црвених ђавола" сешће Ралф Рагник.

КЛОПОВЕ РЕЧИ ОДЗВАЊАЈУ МАНЧЕСТЕРОМ: Тренер Ливерпула хвали новог тренера Јунајтеда

FOTO: EPA

Немац важи за једног од цењенијих фудбалских стручњака, а у јавности испливава све више информација о њему, с обзиром на то да важи за мање познатог тренера у европским оквирима, те да се није баш китио успесима. 

Ипак, колико је одлука Јунајтеда била на месту најбоље говоре речи Јиргена Клопа, који је похвалио новог тренера тима са "Олд Трафорда" 

- Ралф је један од најбољих, ако не и најбољи немачки тренер - поручио је Клоп.

Подсетимо, Клоп је са Ливерпулом освојио Премијер лигу и Лигу шампиона, док се Јунајтед мучи још од одласка Алекса Фергусона са клупе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа