КРИЗА РАДНИЧКОГ И ДАЉЕ ТРАЈЕ: Младост однела цео плен из Крагујевца

08. 11. 2021. у 17:13

ФУДБАЛЕРИ Младости победили су Раднички у Крагујевцу са 2:1 у 16. колу Суперлиге Србије и тако продубили кризу домаћина.

Изабраницима Владимира Раденковића је ово био шести везани неуспех у првенству и можда је за њих добро што следи репрезентативна пауза како би покушали да се пресаберу и почели да бележе боље резултате.

Гости су одлично почели утакмицу и повели су у 14. минуту преко Зорана Данског. То је уједно био и исход првог полувремена.

Лучанци су након 10 минута игре у другом делу дуплирали предност. У стрелце се уписао Јанко Тумбасевић. Ипак, Радничком је само два минута требало да смањи резултат и утакмицу поново учини неизвесном. Саша Јовановић је савладао Ивана Костића.

Испоставиле је да је то било све када су погоци на овом мечу у питању и Младост је освојила три бода, те се тако вратила на победнички колосек након пораза од нишког Радничког.

Екипа из Лучана је сада 11. на табели са 17 бодова, а Крагујевчани се налазе на 14. позицији са 14 бодова.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету