ВЕСТ ХЕМ ЗАКУЦАО ЛИВЕРПУЛ: Причаће се о аутоголу Алисона!

07. 11. 2021. у 19:34

ФУДБАЛЕРИ Вест Хема надиграли су Ливерпул и славили резултатом 3:2.

Повели су фудбалери Вест Хема након корнера у 4. минуту када је Алисон трагикомично савладао сам себе. Прошла му је лопта између руку и скренула у мрежу Редса. Прегледан је ВАР снимак није било ничега спорног.

У 41. минуту Трент Александар Арнолд је распалио из слободњака за нешто мирније полувреме Јиргена Клопа.

Крејг Досон је запретио у 50. минуту погодио је пречку. Одговорио је Садио Мане у 52. Лукаш Фабијански је одлично реаговао. Нови шок за ривала приредио је Пабло Форналс, играч Вест Хема пласирао је одличну лопту у мрежу Бразилца за 2:1.

Курт Зума је омогућио "ћекичарима" да лакше дишу. Главом је шутирао, надскочио је одбрану за 3:1, то је његов девети гол главом ове сезоне из десет покушаја. Ливерпул је до краја успео да смањи заостатак на 3:2. Стрелац гола био је Ориги.