МИТРОВИЋ ЈЕ МАШИНА ЗА ГОЛОВЕ: Нападач орлова и Фулама опет стрелац у Чемпионшипу (ВИДЕО)

03. 11. 2021. у 21:10

НЕРЕШИВА енигма за голмане у енглеском Чемпионшипу ове сезоне је Александар Митровић.

МИТРОВИЋ ЈЕ МАШИНА ЗА ГОЛОВЕ:  Нападач орлова и Фулама опет стрелац у Чемпионшипу (ВИДЕО)

Фулам је већ после 19 минута водио са 2:0 на гостовању Блекбурну, а најбољи стрелац Чемпионшипа постигао је други гол за котиџерсе.

Претходно је мрежу Роверса погодио Кебано у шестом минуту. Фулам је други на табели иза Борнмаута, а Митровић је голгетр лиге са 19 погодака, седам више од најближег пратиоца Диаза из Блекбурна.

Недуго после Митровићевог гола, Блекбурн је остао са десеторицом пошто је искључен Хеке. Гости су максимално искористили бројчану предност па су до врха напунили мрежу Блекбурна. Митровић више није погађао мрежу, али је имао две асистенције, обе Харију Вилсону за трећи и четврти гол Фулама. У стрелце су се још уписали Кебано и два пута Муниз коме је Митар у 67. минуту уступио место на терену.