СТРАШАН МЕЧ У СЕВИЉИ: Дмитровић примио три гола, али Андалужани славе победу

24. 10. 2021. у 16:26

ОДЛИЧАН меч одигран је у Севиљи између истоимене екипе и Левантеа у 10. колу Ла Лиге. Домаћин је славио са 5:3.

Публика на трибинама "Рамон Санчез Писхуана" је могла да ужива у 90 и кусур минута фантастичне игре. Виђено је чак осам погодака, а први пут је за тим Ђулена Лопетегија бранио српски репрезентативац Марко Дмитровић.

Сигурно је да ће некадашњи чувар мреже Еибара овај меч памтити по победи Севиље, али неће по томе што је примио три гола.

Тим из Андалузије је имао пет различитих стрелаца. Мрежу гостујуће екипе тресли су Оливер Торес, Рафа Мир, Дијего Карлос, Мунир Ел Хадади и Фернандо Регес.

Голове за Леванте постигли су Хосе Луис Моралес чије име се два пута нашло на семафору, док је трећи погодак за госте био дело Гонзала Мелера.

Овај меч је практично био решен после 45 минута игре, када је домаћин имао предност од 3:1.

Тим из Валенсије је покушао да избегне пораз. У томе није успео, али ако ништа добром представом је показао зашто публика долази на стадион.

После ове утакмице Севиља се налази на првом месту на табели са 20 бодова, док је Леванте на 19. месту са свега пет бодова.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале