ЧЕЛСИ ПИШЕ ИСТОРИЈУ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: "Плавци" једини који су ово успели у енглеској елити!

23. 10. 2021. у 15:30

ФУДБАЛЕРИ Челсија савладали су данас у оквиру 9. кола Премијер лиге савладали Норич резултатом 7:0, а поред убедљиве победе један податак посебно радује навијаче тима из Лондона.

ЧЕЛСИ ПИШЕ ИСТОРИЈУ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Плавци једини који су ово успели у енглеској елити!

Мејсон Маунт имао је фантастичан дан, постигао је три гола, први у осмом, потом у 85. са беле тачке и трећи у 91. минуту. Тиме је постао 20. играч у историји "плаваца" који је уписао хет-трик.

Поред њега Калум Хадсон-Одои прецизан је био у 18. минуту, Рис Џејмс у 42. минуту, Бен Шилвел у 57, а Макс Аронс је у 62. минуту постигао ауто гол.

Челси је тако дошао 18 пут до победе са шест или више голова, шампион Европе је тако постао тим коме је то највише пута пошло за руком да учини.

БОНУС ВИДЕО

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01