ЗЛАТАН СПРЕМАН ЗА СИНИШУ: Ибрахимовић почиње утакмицу против Болоње

22. 10. 2021. у 13:42

ФУДБАЛЕР Милана Златан Ибрахимовић почеће утакмицу против Болоње и први пут после пет месеци биће у првој постави.

Како је данас пренела Газета дело Спорт, тренер Стефано Пиоли највероватније ће убацити Ибрахимовића у први тим за утакмицу у суботу од 20.45 у Болоњи.

Шведски нападач је последњи пут био стартер 5. маја, у утакмици против Јувентуса (3:0).

Он је током те утакмице повредио колено, због чега је пропустио Европско првенство и неколико утакмица на почетку сезоне.

Ибрахимовић је ове сезоне укупно одиграо три утакмице у свим такмичењима. У сваком мечу улазио је са клупе, а постигао је гол против Лација на Сан Сиру, у победи од 2:0.

Он је у уторак одиграо 32 минута против Порта (0:1) у Лиги шампиона, када је у другом полувремену заменио Оливијеа Жируа.

После осам кола у Серији А Милан је други на табели са 22 бода, два мање од водећег Наполија. Болоња је осма са 12 бодова.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17