БУНДЕСЛИГА: Хофенхајм очитао лекцију фудбала Келну

15. 10. 2021. у 22:57

ФУДБАЛЕРИ Хофенхајма очитали су лекцију Келну на свом терену (5:0) на отварању 8. кола Бундеслиге.

Ништа није слутило да ће "јарчеви" доживети оваку убедљив пораз, пошто је домаћин после 45 минута водио са 1:0 голом у 31. минуту.

Исти играч је дуплирао предност у 49. минуту, да би два минута касније после поготка Баумгартнера на семафору писало 3:0.

До краја меча мрежу голмана гостију Хорна тресли су Гајгер и Пош. Келн је покушавао, али није успео да постигне почасни погодак.

Хофенхајм заузима сада осмо место на табели са 11 бодова, док су "јарчеви" седми са једним више.

БОНУС ВИДЕО: НОВАК ЗАПЕВАО "ПУКНИ ЗОРО"! Погледајте снимак о ком прича Србија, Ђоковић одушевио госте