ПАРАГВАЈ ОСТАО БЕЗ СЕЛЕКТОРА: Берисо отишао после пораза од Боливије
ЕДУАРДО Берисо више није селектор фудбалске репрезентације Парагваја, саопштио је тамошњи савез.
Фото: АП
Фудбалски савез Парагваја отпустио је Бериса после пораза од Боливије 4:0 у сусрету јужноамеричких квалификација за одлазак на Светско првенство 2022. године у Катару.
Он је Парагвај водио од фебруара 2019. године, а репрезентацију је уочи последњих шест кола квалификација оставио на осмом месту са 12 бодова, колико има и седма Боливија.
Из Савеза су објавили да ће убрзо именовати новог селектора.
Препоручујемо
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)