СЛОВЕНАЧКА "ЖОГА БОНИТО": Погледајте фантастичан гол о коме ће се дуго причати! (ВИДЕО)

13. 10. 2021. у 15:42

ФУДБАЛЕРИ Словеније у 7. колу Х групе квалификација за Светско првенство савладали су на гостовању Малту, а резултат меча био је 4:0.

СЛОВЕНАЧКА ЖОГА БОНИТО: Погледајте фантастичан гол о коме ће се дуго причати! (ВИДЕО)

Тренутно четвртопласирани Словенци приредили су партију за памћење на националном стадиону "Та 'Кали", а један од најлепших голова кола постигнут је у 49. минуту.

Санди Ловрић је петом између двојице чувара проиграо Андража Шпорара, а фудбалер Мидлсброа прелепу акцију крунисао је голом.

У стрелце су се уписали још и Јосип Иличић у 27. и 60. минуту, а коначних 4:0 поставио је Бенџамин Шешко у 67. минуту меча.

Погледајте фантастичан погодак у наставку текста.