БЕСНЕО КРИСТИЈАНО РОНАЛДО Уз псовке одјурио у тунел, сви су гледали само у њега (ВИДЕО)

02. 10. 2021. у 18:07

МАНЧЕСТЕР јунајтед није успео да савлада екипу Евертона у 9. колу Премијер лиге, али је можда и више од епилога утакмице пажњу изазвало незадовољство Кристијана Роналда.

Иако је португалски ас дао пет голова на пет утакмица, колико је одиграо од доласка из Јувентуса, овога пута тренер Оле Гунар Солскјер оставио га је на клупи за резервне играче.

И, када је добио коначно шансум а тек после песме навијача који су његов улазак призивали - и поред тога што је на терен у 57. минуту ушао уз резултатско вођство (захваљујући голу Марсијала из 43. минута), све је кренуло низбро.

Ем је Андрос Таунсенд изједначио у 65. минуту, и славио то у Роналдовом стилу, ем је Кристијано до краја меча створио само једну полушансу. Ипак, у самој завршници лепим потезом је омогућио младом колеги Џејдону Санчу да постигне погодак, али се он спетљао на левој страни напада и шутирао право у голмана Џордана Пикфорда. Бесни Роналдо је, недуго затим, чим је означен крај утакмице уз резултат 1:1, љутито отишао ка тунелу, не желећи да проговори ни реч с неким од саиграча. Речи је ипак било - камере БТ Спорта снимиле су како Португалац псује на матерњем језику.

На успутни коментар стрелца за Евертон Кристијано је само климнуо главом, а потом је одбио да пружи руку раднику обезбеђења, који се томе надао.

Остаје да се види шта је разлог овог понашања - да ли пропуштена шанса у 90. минуту, да ли чињеница да је други пут у низу доживљен кикс у првенству (после пораза од Астон Виле), или то што је првих сат времена утакмице провео на клупи за резервне играче.

БОНУС ВИДЕО Након нокаута - Судија усред ринга морао да успава ММА борца

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44