НАПОЛИ СЕ НЕ ШАЛИ: Нова победа лидера Серије А, Осимен наставио да решета противничке мреже

26. 09. 2021. у 22:54

АКО се по јутру дан познаје биће ово одлична сезона за Наполи. Тим Лучана Спалетија наставио је да ређа победе, овога пута савладан је Каљари са 2:0 на стадиону "Дијего Армандо Марадона" у шестом колу Серије А.

Наполитанци су остали на максималном учинку, уз то имају сјајну гол разлику 16:2 и најбоља су одбрана лиге.

Добру голгетерску серију наставио је Виктор Осимен. Нападач из Нигерије је на овој утакмици постигао погодак у 11. минуту и то му је био пети у последња три меча, а четврти у првенству.

Тријумф Наполија потврдио је Лоренцо Инсиње поготком са беле тачке у 57. минуту. Требало би још поменути и покушај Андреа Замба Ангисе, а лопта је после његовог ударца завршила поред десне стативе.

Навијачи клуба из Напуља сигурно уживају из викенда у викенд, јер их њихови љубимци стално обрадују победама.

Серија тријумфа може да се наставио наредне недеље када тим Лучана Спалетија гостује Фиорентини на "Аретио Франкију".

Наполи је лидер Серије А са 18 бодова, док је Каљари на претпоследњем 19. месту са свега два бода.