ЛУДОГОРЕЦ СИГУРАН ПРЕД ЗВЕЗДУ: Шампиону Бугарске мало више од пола сата довољно да сруши Ботев

26. 09. 2021. у 21:13

ЛУДОГОРЕЦ је спреман за четвртак и Црвену звезду. Шампион Бугарске је без већих проблема савладао Ботев Вратсу са 3:1 у деветом колу тамошњег првенства.

Спремни су и црвено-бели који су још лакше прескочили препреку звану Нови Пазар (4:0), тако да и једни и други у добром расположењу чекају четвртак и меч у другог кола Лиге Европе.

Када је меч против Ботева у питању, сви погоци су постигнути после 38 минута фудабала. Текпетеј је у деветом начео ривала. Ипак, гост се брзо опоравио од шока и изједначио преко Паула.

Но, у размаку од два минута кипарски нападач Пјерос Сотирију два пута тресе мрежу ривала и доноси нова три бода екипи коју са клупе предводи Валдас Дамбраускас.

Лудоговрец је први на табели са 18 бодова, Ботев заузима девет место и освојио је девет бодова.

Утакмица у Разграду игра се у четвртак од 21 сат. Подсетимо, Звезда је у првом колу Лиге Европе победила Брагу са 2:1 у Београду, док је бугарски шампион ремизирао у Данској против Мидтјиланда (1:1).

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45