КОСТИЋ АСИСТЕНТ: Ајнтрахт само до бода против Келна

25. 09. 2021. у 18:08

ФУДБАЛЕРИ Ајнтрахта поделили су бодове са Келном (1:1) у Франфкурту, у оквиру шестог кола немачке Бундеслиге.

Гости су повели већ у 14. минуту голом Шкирија, а онда су домаћи изједначили у надокнади првог полувремена. Српски репрезентативац Филип Костић је проследио лопту до Рафаела Боре, коју је он послао у мрежу.

То је био уједно и коначан резултат утакмице, с обзиром на то да у другом делу није било голова. Тачније гости су постигли погодак у 55. минуту, али је он поништен због офсајда.

Након шест кола Бундеслиге, Ајнтрахт има пет бодова и заузима 12. место док је Келн на шестој позицији, са девет бодова.