БЕЗ ПОБЕДНИКА У ДУЕЛУ БРАЋЕ МИЛИНКОВИЋ САВИЋ: Наполи наставио да меље, победила и Рома

23. 09. 2021. у 22:45

У ДУЕЛУ Торина и Лација где су снаге одмерила браћа Вања и Сергеј Милинковић-Савић и победника није било (1:1).

Вања је бранио цео меч за домаће, док је везиста небеско-плавих у игру ушао на почетку другог полувремена уместо Луиса Алберта. Треба рећи да је од 62. минута за Торино на терену био и Саша Лукић.

Иначе, домаћи су били надомак тријумфа. Марко Пјаца је у 76. минуту погодио за вођство свог тима, али је у првом минуту надокнаде Ћиро Имобила спасао госте, пошто је реализовао једанаестерац.

Лацио има осам бодова и налази се на седмом месту, док је Торино девети са седам.

Наполи игра фантастично од почетка сезоне у Серији А. Овај клуб дошао је до пете победе из исто толико мечева.

Снагу тима Лучана Спалетија осетила је и Сампдорија која је поражена на свом терену са 4:0.

Одличан меч одиграо је Виктор Осимен који се два пута уписао у стрелце, док су преостала два поготка постигли Фабијан Руиз и Пјотр Зјелински.

МОЋНИ Наполи игра сјајно на почетку Серије А/ФОТО: АП

Овај меч је био готов после 45 минута када су Наполитанци водили са 2:0. До краја утакмицу су још два пута затресли мрежу ривала и остали једина екипа са максималним учинком.

Рома је након пораза од Вероне у прошлом колу успела да се врати на победнички колосек, пошто је на "Олимпику" савладала Удинезе минималним резултатом.

ЈУНАК Тами Ејбрахам донео победу Роми/ФОТО: АП

Тренутак одлуке десио се у 36. минуту када је Тами Ејбрахам искористио асистенцију Калафиорија и погодио мрежу "зебри".

"Вучица" је четврта на табели са 12 бодова, док је Удинезе на 10. месту са седам.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ЕТИХАД: Међутим, ако неко може да је покори, то је онда краљевска чета Карла Анчелотија

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ''ЕТИХАД'': Међутим, ако неко може да је покори, то је онда ''краљевска чета'' Карла Анчелотија

НОВИ фудбалски спектакл на програму је вечерас на ''Етихаду'' где ће Манчестер сити у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона угостити Реал Мадрид (21.00).

17. 04. 2024. у 07:45

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14