БАРСЕЛОНА ЈЕ У КРИЗИ: Каталонци у финишу утакмице дошли до бода против Гранаде

20. 09. 2021. у 23:00

ФУДБАЛЕРИ Барселоне нису успели да победе Гаранаду на свом терену у петом колу Серије А, пошто су ремизириали са Гранадом (1:1).

У великој кризи налазе се Каталонци. Након пораза од Бајерна у Лиги шампиона (3:0) нису успели да савладају Гранаду и то на "Камп Ноу".

Није више ово она Барселона од које се боје ривали у Шпанији. Са таквим ставом су гости одиграли овај меч и дошли до великог бода.

Већ у другом минуту Гранада је повела преко Дуаерта који је неометан на другој стативи главом савладао Тер Штегена.

Покушавао је домаћин да поравна до одласка на одмор. Најбољу прилику пропустио је Араухо чији ударац главом је фантастично зауставио Максимиано.

У другом делу меча играло се искључиво пред голом изабраника Роберта Морена и гости су поклекли у финишу утакмице.

Није успео у првом полувремену, али јесте у 90. минуту уругвајски дефанзивац да донесе Барселони бод. Остао је сам на пет метера и главом закуцао лопту у мрежу после центаршута резервисте Гавија.

Остаје да се види шта ће бити са Роналдом Куманом о чијој смени се говори у последње време, а овај реми против Гранаде може да само челнике "Блаугране" да наведе да донесу такву одлуку.

Барселона се после овог кола налази на седмом месту на табели са осам бодова, имају пет мање од водећег Реала, али и меч мање, Гранада је на 17. позицији и има три бода.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда