АНОРТОЗИС ИЗГУБИО ПРЕД ПАРТИЗАН: Кипрани лоше почели тамошње првенство

12. 09. 2021. у 21:40

ФУДБАЛЕРИ Анортозиса неће у добром расположењу доћи у Београд пошто су поражени у првенству Кипра у гостима од Доксе са 2:0.

Првих 27 минута фудбала обележила су два црвена картона, по један на обе стране. Најпре је фудбалер домаћих Анане морао пре времена у свлачионица, а онда и Делетић играч гостујућег тима.

Докса је повела у најбољем могућем тренутку. Играо се 42. минут када је Берат Садик погодио за вођство свог тима.

Покушао је Анортозис да дође до изједначења. Уместо тога домаћи су дуплирали вођство. Опет је стрелац био стрелац. Овога пута погодио је са беле тачке у 89. минуту.

Подсетимо, утакмица Анортозис - Партизан игра се у четвртак од 21 сат у Фамагусти.