СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Раднички прекинуо лошу серију резултата, Колубара разбила Нови Пазар

12. 09. 2021. у 19:09

ФУДБАЛЕРИ Радничког из Ниша прекинули су серију од пет утакмица без победе у Суперлиги Србије. Клуб са југа наше земље славио ја на "Чаиру" против Вождовца са 1:0 у осмом колу домаћег првенства.

Одлучујући тренутак на утакмици догодио се у 42. минуту када је Милан Шкрбић погодио за вођство Радничког.

Покушали су "змајеви" у наставку утакмице да избегну пораз, али до тога нису успели да дођу, па су бодови остали у Нишу.

Тим са "Чаира" се сада налази на 11. месту са девет бодова, док је Вождовац шести са 12.

Колубара је на свом терену прегазила Нови Пазар са 3:0. Ово је гостима био четврти пораз у последњих пет мечева.

Домаћин је одлично почео меч пошто је Богдан Младеновић у шестом минуту затресао мрежу ривала.

Исти играч је предност дуплирао у 50. минуту, да би Дејан Ђенић у 65. минуту поставио коначан резултат.

Екипа из Лазаревца после ове победе заузима осмо место на табели Суперлиге са 10 бодова, а Нови Пазар је 15. са четири бода.

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35