САНИЧАНИН САВЛАДАО СВОГ ГОЛМАНА: Овако је Раднички повео против Партизана у Крагујевцу (ВИДЕО)

11. 09. 2021. у 16:19

ФУДБАЛЕРИ Радничког и Партизана играј уу Крагујевцу дерби осмог кола Супер лиге Србије, а изненађујући резултат после осам минута гласи - 1:0 за домаће.

Аутогол Саничанина је тек други гол који је Партизан примио од почетка сезоне. Претходни је пао у последњем минуту гостовања у Новом Пазару.

Најзаслужнији за вођство домаћина је Александар Варјачић који је побегоа Урошевићу и Јовићу по десном крилу, упутио ценртаршут којим је "упослио" Саничанина, а лопта преварила немоћног Поповића.