ПРЕКИД САРАДЊЕ ОЗВАНИЧЕН: Срђан Бабић напустио Звезду, иде код Садика
ДЕФАНЗИВАЦ Срђан Бабић напустио је Црвену звезду и отиснуо се на позајмицу у Алмерију, која ће имати могућност да га откупи следећег лета, озваничено је овог понедељка.
FOTO: M. Vukadinović
Црвена звезда није имала у плановима Срђана Бабића за ову сезону иако је то у почетку био случај.
У прилог томе иде и информација да је Срђан Бабић по повратку са позајмице из Фамиликаа потписао нови уговор до 2023. године. Чинило се да ће имати велику минутажу, али после почетних неколико мечева, пао је у други план. Сада ће имати нови изазов и делиће свлачионицу са Умаром Садиком у Алмерији.
Срђан Бабић је рођен 22. априла 1996. године у Бањалуци, а за Црвену звезду ј е одиграо укупно 82 меча уз седам постигнутих голова. Прошао је све млађе селекције репрезентације Србије, а био је и део екипе која је освојила Светско првенство за фудбалере до 20 година на Новом Зеланду. У каријери је још наступао за Војводину, Реал Сосиједад, Реус и поменути Фамаликао.
(Спортске.нет)
Препоручујемо
ОВО СУ ДЕТАЉИ РИШАИРОВОГ УГОВОРА: Холанђанин би могао лепо да заради од бонуса
28. 08. 2021. у 19:27
РИШАИРО ЗВЕЗДИН ОД ПОНЕДЕЉКА: Црвено-бели и Холанђанин договорили услове
28. 08. 2021. у 17:31
ЈУВЕ НАПАДА ЛИГУ ШАМПИОНА: Победа против тима из доњег дома води "стару даму" у врх табеле!
ДРУГИ део сезоне Јуве ће отворити пред својим навијачима на "Алијанц стадиону" где ће угостити редовну муштерију, екипу Кремонезеа (20.45).
12. 01. 2026. у 07:30
ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!
Најновије вести из тениса тичу се краја једне запажене каријере.
12. 01. 2026. у 15:35
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)