УБЕДЉИВЕ ПОБЕДЕ МИЛАНА И РОМЕ: "Росонери" и "вучица" бројали до четири и остали на максималном учинку

29. 08. 2021. у 22:57

ФУДБАЛЕРИ Милана одиграли су одличну утакмицу и убедљиво са 4:1 савладали Каљари на "Сан Сиру" у другом колу Серије А.

УБЕДЉИВЕ ПОБЕДЕ МИЛАНА И РОМЕ: Росонери и вучица бројали до четири и остали на максималном учинку

Занимљиво свих пет погодака постигнуто је у првом делу, док су у другом изабраници Стефана Пиолија сачували предност и нису се много потрошили у других 45 минута.

Голове за Милан дали су Сандро Тонали, Рафаел Леао и Оливије Жиру који се два пута уписао у листу стрелаца, док је стрелац за госте био Алесандро Деиола.

"Росонери" имају максималан учинак после две уводне рунде, док је Каљари остао на једном боду освојеном у првом колу против Специје.

Још убедљивији тријумф остварила је Рома која је као гост прегазила новајлију у лиги, Салернитану са 4:0.

Жозе Мурињо је очигледно одлично спремио "вучицу" за старт сезоне. Тим из Рима је ове сезоне одиграо четири меча у свим такмичењима и уписао исто толико победа уз гол разлику 12:2.

Голове за Рому постигли су Лоренцо Пелегрини који је два пута био стрелац, Тами Ејбрахам и Џордан Верету.

За разлику од меча у Милану на овој утакмици сви голови су виђени у другом полувремену.