БАЈЕРН РАЗБИО ХЕРТУ: Петарда уз хет-трик Левандовског довољни само за друго место

28. 08. 2021. у 22:09

ФУДБАЛЕРИ Бајерна коначно су заиграли како се од шампиона Немчке очекује и са пет голова испрашили берлинску Херту. Три гола постигао је феноменални Роберт Левандовски а по једном су се у стрелце уписали Томас Милер и Џамал Мусијала.

Милер је у 6. минуту игре зачео мрежу гостију, а Левандовски је наставио у 35. минуту. Другом полувреме почело је голом младог Мусијале, да би у последњих 20 минута игре Бајерн свој шоу завршио са још два гола најбољег фудбалера света за 2020. годину.

Бајерн је остао на другој позицији пошто је Леверкузен славио са 4:1 у Аугзбургу и тако за један гол бољом гол-разликом задржао лидерску позицију бар до следећег кола.