ГВАРДИОЛА ПОТВРДИО ДА ЗА ДВЕ ГОДИНЕ НАПУШТА СИТИ: Потребан ми је одмор, мораћу да направим паузу
ШПАНСКИ фудбалски тренер Пеп Гвардиола потврдио је за енглеске медије да ће отићи из Манчестер ситија када му истекне уговор 2023. године јер му је, како каже, потребан одмор.
Пеп Гвардиола фото: ЕПА
- Потребан ми је одмор, мораћу да направим паузу после седам година у Ситију. Морам добро да размислим и да видим шта ћу да радим. Волео бих да у будућности преузмем репрезентацију, било неку из Европе или Јужне Америке, волео бих да учествујем на Европском првенству или Копа Америци. То би било драгоцено искуство - рекао је Гвардиола.
Сјајни стручњак је у Сити стигао пре пет година и до сада је освојио три титуле у Премијер лиги, ФА куп и четири Лига купа, док је прошле сезоне поражен у финалу Лиге шампиона од Челсија.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ДРАМЕ! Инфантино "у сузама", ништа од продаје Светског првенства!
Председник ФИФА Ђани Инфантино одустао је од идеје да део комерцијалних права Светског првенства препусти приватним инвеститорима, након што је предлог изазвао снажан отпор унутар светске фудбалске организације и претње бојкотом из Европе.
01. 08. 2026. у 08:30 >> 08:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (0)