ЕМОТИВНИ СТАНКОВИЋ НАКОН ПОБЕДЕ: Нигде не бих радије био него овде! Звезда је велика јер су јој велики навијачи
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде савладали су Клуж резултатом 4:0 у првом дуелу плеј-офа квалификација за Лигу Европе.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Дејан Станковић емотиван је био након тријумфа.
Навијачи су стали иза нас и када је било тешко. Зато је Звезда велика јер њени навијачи препознају моменат. Ја и даље верујем свом снагом. Једино вече где сам хтео да будем је овде на Маракани. Прво полувреме је завршено. Клуж је добра екипа. Мало су посустали после трећег гола. Ми настављамо да радимо. Мени је понос да играмо у Лиги Европе.
- Резултат је плод једне конкретне и организоване игре, презадовољан сам како смо стајали на терену, у офанзиви и дефанзиви. Излазили смо као победници из многих дуела, воља, жеља, хтење. Моји момци који су прошли кроз свашта, заслужено или, не показали су како се игра за клуб. Деловали су као тим, перфектно, дали један за другог, све – казао је Станковић.
Нада се Деки, да екипа може сада да престане да осцилира и крене да игра у континуитету. Да меље ривале темпом, убедљивом игром...
- Видећемо. Ја се надам, не видим зашто не би наставили овако. Ја нисам правио драму, континуитет је важан за све. Идемо даље, спремамо се сада за ТСЦ. Поносан сам да играмо Лигу Европе, сада вама остајем да правите разлику између успеха и неуспеха – поручио је шеф струке црвено-белих.
Пре тога је и у камеру РТС рекао оно што су сви на „Маракани“ помислили – овако Звезда треба да игра сваку утакмицу.
Феноменално! Права такмичарска утакмица. Од првог момента је испоштовано све што смо се договорили. Трпели смо колико је требало, били конкретни, били прави. Ово је Звезда – казао је Деки.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (5)