ВАЛЕНСИЈА СИГУРНА НА СТАРТУ ПРИМЕРЕ: Солер херој "слепих мишева"

13. 08. 2021. у 23:07

ВАЛЕНСИЈА је добро почела нову сезону шпанске Примере, пошто је у првом колу на "Местаљи" победила Хетафе са 1:0.

ВАЛЕНСИЈА СИГУРНА НА СТАРТУ ПРИМЕРЕ: Солер херој слепих мишева

На утакмици је виђен само један гол, али је било доста убзуђења, што најбоље показује чињеница да је судија Хесус Хил Манцано показао два црвена картона.

Први већ у 3. минуту када је фудбалер домаћин Хуго Гиљамон морао у свлачионицу због оштрог прекршаја. Али, арбитар га је искључио тек након консулатација са колегама из ВАР собе.

Недуго потом "слепи мишеви" су дошли до предности. Карлос Солер је у 11. минуту био прецизан са беле тачке и испоставило се да је то био једини погодак на утакмици.

Могли су и једни и други да постигну још неки гол, но то се није десило. Ниједном се више није затресла мрежа, али је виђен још један црвени картон. Њега је добио играч гостију Ерик Кабако који је зарадио други жути картон, што је значило да је за њега утакмица била готова у 76. минуту.

То је последње што је било вредно помена. На крају разлога за славље имала је Валенсија која је добро почела нову сезону.

Иначе за Хетафе су целу утакмицу одиграо Немања Максимовић, док је Стефан Митровић замењен у 46. минуту. На другој страни Урош Рачић је добио прилику у 69. минуту када је ушао у игри уместо Данијела Васа.