ОВО ТРЕБА ДА УЂЕ У ВАТЕРПОЛО УЏБЕНИКЕ: "Делфини" невероватном одбраном излудели Италијане (ВИДЕО)

04. 08. 2021. у 21:38

ВАТЕРПОЛИСТИ Србије надиграли су Италију са 10:6 у четвртфиналу Олимпијских игара, али један детаљ са овом меча је посебно упечатљив.

ОВО ТРЕБА ДА УЂЕ У ВАТЕРПОЛО УЏБЕНИКЕ: Делфини невероватном одбраном излудели Италијане (ВИДЕО)

Оно што су играчи Дејана Савића урадили у првој четвртини треба да се нађу у ветрполо уџбеницима.

Наиме, у једном моменту судије су искључиле тројицу српских играча, па се играло шест на три пред голом Бранислава Митровића. Међутим, ни то није било довољно Италијанима да постигну гол, већ су се "делфини" и у тој ситуацији одбранили.

То је сигурно утицало на "азуре" који су прво полувреме окончали са свега три постигнута гола.

Подсетимо, Србија у полуфиналу игра против Шпаније (петак, 12.50) једине селекције која је до сада забележила све победе.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 16:44