ШПАНИЈА СЕ НЕЋЕ БОРИТИ ЗА МЕДАЉУ: Познати сви парови полуфинала за кошаркашице, Србију чека паклен задатак

04. 08. 2021. у 16:12

КОШАРКАШИЦЕ Шпаније се неће борити за медаљу на Олимпијским играма у Токију, пошто су у четвртфиналу поражени од Француске са 67:64.

Меч је био изједначен што показује и крајњи резултат, али на крају се "фурија" није радовала, што је за ову селекцију још једно разочарење када су у питању велика такмичења.

Француска је била за нијансу боља током првих 20 минута и имала предност од шест разлике - 36:30.

Шпанија је покушала да преокрене резултат у последњој четвртини, али је ривал одбио све нападе и на крају славио.

Француски је до победе предводила Јоханес са 18 поена, њу је пратила Вилијамс која је постигла 11 поена. На другој страни најбоља је била Астра Ндур која је меч окончала са 16 поена и 11 скокова, док је Казорла додала 12.

Овом утакмицом комплетирани су сви парови полуфинала - Србија - САД и Јапан - Француска.

Подсетимо, Србија је у четвртфиналу савладал Кину.

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ЕТИХАД: Међутим, ако неко може да је покори, то је онда краљевска чета Карла Анчелотија

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ''ЕТИХАД'': Међутим, ако неко може да је покори, то је онда ''краљевска чета'' Карла Анчелотија

НОВИ фудбалски спектакл на програму је вечерас на ''Етихаду'' где ће Манчестер сити у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона угостити Реал Мадрид (21.00).

17. 04. 2024. у 07:45

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14