"ДОНЧИЋ ИГРА КАО ДА ЈЕ СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ": Капитен Немачке свестан колико је опасан најбољи кошаркаш Словеније

Часлав Вуковић

02. 08. 2021. у 22:33

КОШАРКАШИ Словеније предвођени невероватним Луком Дончићем играју сјајно на Олимпијским играма. Домогли су се четвртфинала где их чека Немачка.

ДОНЧИЋ ИГРА КАО ДА ЈЕ СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ: Капитен Немачке свестан колико је опасан најбољи кошаркаш Словеније

FOTO: AP/Tanjug

Капитен "панцера" Робин Бензинг истиче да победе Словеније нису случајност.

- Пре почетка Олимпијских игара Словенија није била међу фаворитима. Али после сјајног тимског рада, постали су главни кандидат за освајање медаље. Њихове победе више нису изненађења - рекао је Бензинг.

Имао је само хвалоспеве на рачун феноменалног Луке Дончића, баш као и селектор Хенрик Рендл.

- У овом тренутку, он игра као да је са друге планете - истакао је Бензинг. - Наш план је јасан. Некако морамо да зауставимо Дончића. То не може само један играч, већ свих 12. Ако успемо, имаћемо добре шансе да победимо.

Утакмица Словенија - Немачка игра се ноћас од 3 сата по средњеевропском времену.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје