ЧУКАРИЧКИ УПИСАО ДРУГУ ПОБЕДУ У ПРВЕНСТВУ: "Брђани" срушили Металац, мајсторија Савића (ВИДЕО)

01. 08. 2021. у 20:56

ЧУКАРИЧКИ је наставио са сјајним играма на почетку сезоне! "Брђани" су савладали Металац са 2:1 на свом терену у 3. колу Суперлиге Србије.

ЧУКАРИЧКИ УПИСАО ДРУГУ ПОБЕДУ У ПРВЕНСТВУ: Брђани срушили Металац, мајсторија Савића (ВИДЕО)

Заслужили су тријумф изабраници Душана Ђорђевића, а меч је обележио фантастичан погодак Милана Савић у 53. минуту.

Ипак, пре тог гола виђен је један. Гости су добро одолевали у Београду, али су примили погодак у најгорем могућем тренутку. Играо се први минут надокнаде првог дела меча када је Ђорђе Јовановић савладао Страхињу Савића.

Наставак сусрета донео нам је још више узбуђења. Најпре је виђена мајсторија Савића који је одличним ударцем са неких 17 метара погодио горњи десни угао гола Металца.

Нису се изабраници Жарка Лазетића предали, па је резултат смањио Марко Шарић у 76. минуту. Било је довољно времена за тим из Горњег Милановца да избегне пораз, али у томе није успео.

Чукарички сада има максималних шест бодова (одложено друго коло против Новог Пазара), док је Металац и даље на једном освојеном боду - оном из прве рунде када је било 0:0 у дуелу са Радником одиграном у Сурдулици.

Подсетимо, "брђани" у четвртак од 21 сат дочекују шведски Хамарби у трећем колу квалификација за Лигу конференције.